Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
O NÁS

 

Firma QTEST vznikla již 1.1.1991. Od roku 1992 má svůj název registrován jako ochrannou známku a po celou dobu své již poměrně dlouhé existence zůstává věrna svému hlavnímu poslání - měřicí technice. Tradice je dokonce ještě mnohem delší, pokud do ní zahrneme to nejdůležitější - personální kontinuitu a odbornou zkušenost.

Majitel a zakladatel firmy začínal po absolvování Elektrotechnické fakulty ČVUT, slaboproudého oboru radioelektronická zařízení, svoji odbornou dráhu v Ústavu pro výzkum radiotechniky v Opočínku u Pardubic. V té době na špičkovém pracovišti v oboru elektroniky, které se m.j. proslavilo celosvětově známými radary, schopnými jako jediné odhalit i tzv. neviditelné letouny. Zde byly položeny základy zájmu o kvalitní měřicí přístroje a také získány velice důkladné odborné znalosti.

V průběhu devadesátých let se firma QTEST začala přizpůsobovat novým požadavkům a původně vývojová a výrobní činnost se postupně téměř zcela přesunula do oblasti obchodní. Každý technik si však dokáže snadno představit - a ocenit - jak obrovskou výhodou je pro profesionální obchodní činnost v takovémto specializovaném oboru celoživotní zkušenost z vývojové a výrobní praxe.

S nástupem dechových alkohol testerů (původně ručičkových a dnes již téměř výhradně digitálních) se naše pozornost zaměřila i tímto směrem a jako jedni z prvních jsme začali tyto moderní výrobky dovážet a uvádět na náš trh. S tím souvisela i potřeba kontroly a nastavování těchto přístrojů, jejich servisu a kalibrace. V této popravdě pionýrské době jsme vybudovali jednu z vůbec prvních kalibračních laboratoří dechových alkohol testerů u nás. Tyto kalibrace jsme prováděli dokonce ještě dříve než Český metrologický institut (ČMI). V současné době disponujeme velmi dobře vybavenou kalibrační laboratoří pro obě hlavní kalibrační metody (tzv. suchou i vlhkou, tedy metodu suchého plynu i pomocí simulátorů alkoholu), proškolenými odbornými pracovníky a smluvně provádíme kalibrace i pro takové zákazníky, jako je ČEZ, innogy (RWE), ČD a desítky dalších velkých i malých firem i pro soukromé uživatele.

Náš styl práce je stále takový, na jaký jsou odborníci z praxe zvyklí - řešit problém nejprve z hlediska technického, teprve potom obchodního. Tedy ne prodat něco zákazníkovi "za každou cenu", ale najít přístroj nebo řešení, které bude co nejlépe odpovídat jeho potřebám a požadavkům. Rádi s vámi vaše potřeby a problematiku předem důkladně probereme a podle našich zkušeností a znalostí poradíme. Se žádostí o radu nebo konzultaci se na nás můžete obracet již i jako uživatelé těchto přístrojů.

Naši kamennou prodejnu a kalibrační laboratoř naleznete na naší adrese, zboží vám odešleme kamkoliv a všechny vaše dotazy se pokusíme vyřídit co nejlépe.

Děkujeme vám za vaši dosavadní důvěru a dobrou spolupráci a věříme, že i v budoucnu bude stejně úspěšná jako dosud.

Ing. Miloš Hušek, zakladatel a majitel firmy

Najdete nás i na MALL.CZ

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
Copyright © 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz