Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Kalibrační laboratoř
 3. Objednávání kalibrací
Objednávání kalibrací

Postup při objednání kalibrace a její vyřízení:

 • Není nutné objednávat kalibraci předem telefonicky.
  Pokud ale zasíláte na kalibraci větší množství přístrojů najednou, jde o provádění kalibrací např. v době dovolených nebo máte konkrétní dotazy, může být vhodné předem zavolat.
 • Přístroj zašlete na adresu naší kalibrační laboratoře:

  QTEST
  kalibrační laboratoř

  U Plovárny 1419

  504 01 Nový Bydžov

 • K zásilce přiložte průvodní dopis nebo písemnou objednávku, kde uvedete adresu, na kterou má být vystaven kalibrační list (může se lišit od dodací a fakturační adresy), kontaktní údaje objednatele (telefon a e-mail), popř. popis závady na přístroji a další důležité informace. Před odesláním VYJMĚTE z přístroje baterie (vlivem dopravy může dojít k samovolnému zapnutí přístroje a jeho poškození). Zásilku doporučujeme pečlivě zabalit a pojistit na hodnotu přístroje. Za škody způsobené přepravcem neručíme.
 • V kalibrační laboratoři bude Váš přístroj zkontrolován, provedena kalibrace přístroje a vystaven kalibrační list. V případě, že bude nutné provést opravu – výměnu čidla, budeme Vás o tom předem informovat. Oprava bude provedena pouze na základě Vašeho souhlasu.
 • Po provedených úkonech Vám přístroj odešleme zpět na Vaši adresu na dobírku, popř. můžete částku za provedené služby uhradit předem na náš účet a poté Vám zásilku odešleme.
 • Termín provedení kalibrace popř. opravy přístroje je obvykle cca 1 týden.

Najdete nás i na MALL.CZ

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
Copyright © 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz