Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kalibrační laboratoř
  3. Kalibrační laboratoř QTEST
Kalibrační laboratoř QTEST

 

Firma QTEST se kalibrací dechových alkohol testerů systematicky zabývá již od devadesátých let, zřejmě jako první v České republice vůbec (dokonce ještě dříve, než Český metrologický institut - ČMI). Zřízení tohoto specializovaného pracoviště si vyžádal dovoz, prodej a servis dechových analyzátorů alkoholu, které bylo třeba pravidelně kontrolovat a po servisním zásahu nastavovat. Pracoviště se rozvíjelo jak po stránce technického vybavení, tak odborné práce. Nyní je toto moderní pracoviště na špičkové úrovni a vybaveno precizní kalibrační technikou na provádění kalibrací oběma základními metodami, tj. suchou i vlhkou cestou, tedy pomocí přesných kalibračních plynů i simulátorů alkoholu.

V naší kalibrační laboratoři provádíme kalibrace námi dodávaných typů a mnoha dalších typů alkohol testerů (viz Přehled kalibrovaných alkohol testerů - jde o odkaz na náš specializovaný odborný web pro kalibraci alkohol testerů www.kalibrace-alkoholtesteru.cz, který se Vám otevře v novém okně). Rovněž v případě stanovených měřidel pro naše zákazníky zajišťujeme v ČMI jejich ověření. Kalibraci jiných typů alkohol testerů je třeba předem poptat. Obvykle u těchto typů není možné dostavení přístroje na správné hodnoty, pouze jejich kontrola.

Kalibrace v naší kalibrační laboratoři provádíme z praktických důvodů neakreditovaně (v případě požadavku na akreditovanou kalibraci doporučujeme obrátit se na Český metrologický institut - ČMI) obvykle ve dvou nebo třech kalibračních bodech (dle kalibračního předpisu výrobce) vč. nulového bodu, pomocí přesných kalibračních médií s metrologickou návazností a za přesně stanovených podmínek. Výsledkem je kontrola, resp. nastavení přístroje s přesností, která s dostatečnou rezervou splňuje praktické potřeby těchto indikačních přístrojů a je tedy metodou, která udržuje tyto přístroje v definovaném, kontrolovaném a spolehlivém stavu v průběhu jejich používání.

Podrobné informace o kalibracích a naší kalibrační laboratoři naleznete na našem specializovaném webu www.kalibrace-alkoholtesteru.cz.

Najdete nás i na MALL.CZ

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
Copyright © 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz